Nasze punkty:   Warszawa Zdziechowskiego   Warszawa Skolimowska   Wrocław Polaka

Wyniki wyszukiwania

Rowery na zamówienie to nasza pasja

Jesteśmy na rynku już (albo dopiero) 3 lata i chyba wypada nam na drobne podsumowanie. Owszem każdy rok podsumowujemy i dzielimy się z Wami naszymi osiągnięciami. Zawsze coś tam się zmienia, ale jedno  się u nas nie zmieniło. Tak jak pisaliśmy na samym początku, cały czas fascynują nas rowery!! Różnica polega na tym, że w tej chwili już nie ograniczamy się tylko do jazdy, ale je robimy – projektujemy, malujemy, składamy i dopieszczamy. Tak prawie dzień w dzień z przerwami na serwis rowerów, które do nas trafią. Przez ten czas nasz zespół powiększał się i zmniejszał, ale w tej chwili jest nas czworo i każdy z naszego  zespołu potrafi samodzielnie złożyć (prawie) dowolny rower. Przez te 3 lata odwaliliśmy kawał dobrej roboty, tzn. złożyliśmy dla Was 500 szt. rowerów.  Skromnie czy nie skromnie, ale my jesteśmy dumni z naszych rowerów. W szczególności, że mało kiedy trafiają się dwa takie same egzemplarze. Miejskie jak miejskie, ale to nie wszystko. Bardzo chętnie tworzymy modele szosowe, przełajowe, trekkingowe a właściwie to wszystkie, na jakie znajdzie się zapotrzebowanie. Nasze rowery na zamówienie możesz skonfigurować też tak, jak chcesz!

Dlaczego rowery na zamówienie ?

Bo nie musisz kupować „gotowca” z półki, do którego się musisz dopasować. Nasza filozofia jest taka, że to rower dopasowuje się do Ciebie. Nie musisz się znać na rowerach, wystarczy, że wiesz gdzie, jak często i po co będziesz na nim jeździć? Zdecydujesz też, jaki chcesz kolor i dodatki do swoich dwóch kółek. Reszta, czyli konkretne propozycje, wyceny, przykładowe zdjęcia i specyfikacje – to już nasza robota.

Czemu nie rower z „półki”?

Na półkach w sklepie znajdziesz rowery znanych i mnie znanych marek za mniejsze i za większe pieniądze. Jak wygląda rower i jaki ma osprzęt wynika zawsze  z rachunku zysków i strat. Przeglądając rowery, zobaczysz, że wszystkie praktycznie są takie same. Takie same kolorystycznie, z takim samym osprzętem, takimi samymi kołami i wszystkimi dodatkami. Ok możesz poszukać czegoś na zamówienie, ale już są gigantyczne koszty oscylujące w okolicy kilkunastu tysięcy złotych no i można przebierać w osprzęcie, to rama i kolor zawsze będzie taka sama. Wiadomo to specyfikacja i wykonanie zawsze wynikają z korporacyjnych rachunków zysków i strat. My również zarabiamy na składaniu rowerów, jednak w każdy pojedynczy projekt wkładamy mnóstwo serca i pasji, bo traktujemy je jak swoje dzieła.  Może nie dzieła sztuki, bo tak chyba nie można nazwać rowerów, ale cieszymy się, że tworzymy coś unikalnego. Tworzymy rowery, które oddają charakter kupującego i wiemy, że będzie się na nim dobrze czuł.

Kolor, jaki kolor?

Rynek rowerowy rządzi się nieubłaganymi prawami marketingu. My staramy się te prawa kontestować. Przy zabawie we własny projekt znika myślenie o „roku” modelowym. Nie musimy się kierować tym, co spece od sprzedaży właśnie w danym okresie uznają za szalenie modne i ciekawe. Nie jesteśmy ograniczeni dostępnymi z półki kolorami ani filozofią stojącą za poszczególnymi gotowymi modelami (mim, że zajmujemy się amatorsko i profesjonalnie rowerami od lat wciąż nie rozumiemy, dlaczego kupno roweru jest w większości wypadków podobne w Polsce do socjalistycznego podejścia pt. „właśnie rzucili czerwone z przerzutką Shimano Sora!!!)

Solidnie wykonane rowery na zamówienie

A mniej górnolotnie? Składane przez nas rowery są po prostu bardziej solidne w porównaniu do produkcji wielkoseryjnych. Doskonale dobieramy do ramy wszystkie pozostałe części, by maksymalnie wykorzystać ich potencjał. I Twój budżet. Nasze dłonie i głowy pracują z większą starannością niż fabryczne taśmy. Bo składanie roweru na zamówienie to dla nas frajda. Może nie jest to oferta dla każdego klienta, ale chętnych zapraszamy do zaplecenia sobie własnego koła. Gwarantujemy, że przyjemność z samego procesu (nie mówiąc o darmowych złośliwościach kolegów z serwisu przy nieuniknionej serii prób i błędów) i posiadania takiego koła będzie nieporównywalna z emocjami towarzyszącymi kupnu gotowego roweru.

Ile trwa składanie roweru na zamówienie?

To zależy od Twoich potrzeb. Jeżeli Twój pomysł na rower nie będzie wymagał zamawiania jakiś extrasów niedostępnych u nas na miejscu to w większości wypadków składanie go zajmie góra tydzień. No może nie w szczycie sezonu, bo wtedy termin ten się może wydłużyć, ale tak czy inaczej poinformujemy Cię na samym początku, jak długo to może potrwać. Jeśli Twój projekt okaże się bardziej nietypowy (rama, kolor lub osprzęt wyjątkowo trudno dostępny)  proces składania może potrwać nawet 4 tygodnie. Rowery na zamówienie to także wyzwanie logistyczne, jednak staramy się trzymać wszystko jak najbliżej.

Masz naszą gwarancję.

Taka jest specyfika składania roweru na zamówienie z najlepszych części. Jeśli chcesz, aby Twoja rama została specjalnie pomalowana, to również trochę potrwa – przynajmniej tydzień. Nigdy nie wykonujemy fuszerki. Nawet jeśli będziesz musiał trochę poczekać, zapewniamy, że na wykonanym przez nas rowerze pojeździsz bardzo długo. Dajemy na to gwarancję w sensie dosłownym i formalnym. Choć formalnie nasza gwarancja obejmuje 2 lata, to nie grymasimy i jeśli po tym okresie znajdzie się problem, którego nie da się zrzucić na nieostrożną jazdę lub wykorzystanie roweru niezgodnie z przeznaczeniem (tak mieliśmy też i takie sytuacje) to nie zostawimy klienta samego.

Rower na zamówienie, a ile to kosztuje?

Składanie roweru na zamówienie w Antymaterii to koszt przynajmniej 2500 zł. Drogo? To zależy, jak na to spojrzysz. Jeśli chcesz, by Twój rower rzeczywiście został wykonany solidnie (a innych zleceń się nie podejmujemy) i nie uległ awarii na pierwszym zakręcie, takie są realia. Górna granica zależy wyłącznie od Twoich potrzeb i wymagań. Opowiedz nam o nim, podaj możliwy budżet, a my poszukamy najlepszych rozwiązań. Jeżeli na rynku znajdziesz oferty rowerów na zamówienie poniżej tej ceny, oznacza to zwykle kompromisy. Tania rama z Allegro, przypadkowe komponenty, albo brak przejmowania się takimi okolicznościami przyrody jak istnienie ZUS i US. U nas na każdy rower dostaniesz paragon albo fakturę. Możesz wrzucić rower w koszty zakupu takiego ekonomicznego i ekologicznego środka osobistego transportu w koszty!!

A może gotowy rower?

O dziwo takie też mamy czasami gotowe rowery w naszej ofercie.  Skąd się biorą? W nielicznych wolnych chwilach, gdy akurat nie mamy zamówień lub oczekujemy na części, również składamy rowery… To czysta przyjemność. Zajrzyj na naszą stronę lub sklepu na Skolimowskiej. Poza sytuacjami nadzwyczajnymi (np. najazd klientów przed długim weekendem) staramy się mieć pełną ofertę naszych modeli bazowych. Jeśli nie chcesz czekać – postaramy się, byś tego samego dnia wyjechał od nas na swoim nowym rowerze.

Antymateria Gotowe rowery

Antymateria Gotowe rowery

Kliknij aby ocenić ten wpis
[Suma: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *