Nasze punkty:   Warszawa Zdziechowskiego   Warszawa Skolimowska   Wrocław Polaka

Wyniki wyszukiwania

Rower w mieście temat pojawia się tak często jak liczba rowerzystów na ścieżkach rowerowych. Pisaliśmy już o tym na blogu 3 lata temu (na samym początku), ale wracamy do niego, bo przez ten czas jednak trochę się zmieniło.

Już nie tylko rowery

Na ścieżkach coraz częściej spotkamy już nie tylko rowery, ale coraz częściej teź pojazdy elektryczne: od rowerów po hulajnogi, które bezszelestnie pomykają po naszych ścieżkach i często można się o nie nieprzyjemnie „potknąć”. Co prawda temat niedawno został uregulowany, ale jeszcze masę kilometrów na ścieżkach trzeba będzie przejechać, żeby użytkownicy tych elektrycznych „bestii” nabrali ogłady. Ale o tym może innym razem.

sciezka rowerowa

Dlaczego warto używać roweru miejskiego?

Auto, skuter, rower czy hulajnoga – poruszać można się nimi wszystkimi, ale coraz częściej dociera do nas też kwestia środowiska i powietrza, którym oddychamy. Biorąc pod uwagę globalne ocieplenie, smog w mieście i wszystkie czynniki, które powodują, że oddycha się nam coraz ciężej, zdecydowanie lepiej w mieście przesiąść na rower – pojazd, który nie wydziela spalin.  Pomożesz środowisku a przy okazji zadbasz też o siebie. Przecież nie musisz do sklepu albo na kawę  „za rogiem” jechać samochodem !

Wystarczy wsiąść na rower:

Zaoszczędzisz czas – korki i miejsca parkingowe,

Nie zatrujesz środowiska,

Twoje ciało też Ci kiedyś podziękuję, że je trochę ruszyłeś nie tylko wsiadając do  i wysiadając z samochodu.

 

Miejski znacz jaki?

Pisaliśmy już o tym, że po mieście można jeździć na wszystkim. Producenci kategoryzują sobie rowery na potrzeby miejsca zastosowania dwóch kółek i bardzo dobrze. Tylko czy: szosa, enduro czy MTB to najlepszy rower, żeby w luźnym garniturze przejechać się do pracy, albo na kawę? Oczywiście, że się da, ale wygodnej i bardziej komfortowo będzie na rowerze miejskim.

Rower na pasku się kłania

Tak, tak  wiem od razu ktoś powie, że przecież nie pojadę do pracy, bo smar, brud i te wszystkie problemy z długa nogawką na rowerze.

No właśnie czasy się zmienią. Jeszcze jakiś czas temu, mało kto słyszał o rowerach na pasku. Jeżeli jeszcze nie słyszałeś to Ci opowiemy. Pasek ( Carbon Drive) to  idealny rower dla spragnionych rzadkich wizyt w serwisie. Rower właściwie bezobsługowy a sam pasek zapewnia, że nigdy nie pobrudzimy eleganckich spodni smarem. Taki rower porusza się praktycznie bezszelestnie, a dodatkowo zapewnia bardzo miękki start i eleganckie prowadzenie. Prawda, że fajnie.

Twój rower – Twój styl.

Nie bez powodu piszemy jeszcze raz o Miejskich Rowerach. Bo w nich się specjalizujemy.  W szczególności na unikalnych i indywidualnych rozwiązaniach. Jeśli jeździsz ( lub chcesz jeździć) po mieście regularnie potrzebujesz sprzętu, który nie rozpadnie się po kilku miesiącach. Chcesz dobrać ramę, kolor i osprzęt do własnych potrzeb to idealnie wybrałeś. U nasz znajdziesz rower miejski szyty na miarę który będzie w Twoim stylu a jazda na nim to będzie sama przyjemność.

 

Kliknij aby ocenić ten wpis
[Suma: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *