Nasze punkty:   Warszawa Zdziechowskiego   Warszawa Skolimowska   Wrocław Polaka

Wyniki wyszukiwania

Ci którzy nas znają to wiedzą, że lubimy wszystko co jest inne, wyróżnia się a przy tym ma klasę. Także w tym przypadku nie mogło być inaczej. Maison Tamboite Paris, bo o nich właśnie mowa tworzą rowerowe dzieła sztuki używając nowoczesnych komponentów i ekskluzywnych materiałów.

Abstrakcyjny wzór geometryczny z centralnym emblematem z napisem „maison tamboite paris”.

Ponad sto lat ręcznie robionych francuskich rowerów o artystycznym designie i paryskiej elegancji.

Paryż kojarzymy nie tylko z Wieżą Eiffla, ale i modą i elegancją. Właśnie te ostatnie pasują do opisu ręcznie robionych rowerów Maison Tamboite Paris. Nie są to rowery dla każdego i nie ukrywają tego. Dzięki bliskim osobistym relacjom ze swoimi klientami są w stanie tworzyć dla nich ekskluzywne, szyte na miarę rowery. Cenią sobie te relacje i aby je zachować wolą pozostać marką ekskluzywną, mimo dumy jaką czerpią ze swojego rzemiosła. Przyjmują swoich klientów w Paryżu w zaciszu salonu, sąsiadującego ze swoimi warsztatami na uroczym wewnętrznym dziedzińcu w Faubourg Saint Antoine. Ta uroczo zaciszna i ponadczasowa kryjówka jest ukryta przed wzrokiem przechodniów. Odwiedzający muszą otworzyć porte cochère, aby odkryć to ciche, zielone otoczenie i wyjątkową atmosferę stworzoną przez pokolenia rzemieślników, których warsztaty niegdyś graniczyły z dziedzińcem. Tylko dzięki osobistej wizycie odwiedzający może naprawdę zrozumieć i docenić odosobniony świat i wszechświat marki.

Spokojna brukowana uliczka wyłożona roślinami doniczkowymi i drzewami, z rowerami zaparkowanymi obok budynku, przywołująca na myśl ukrytą miejską oazę.

Maison Tamboite Paris – rzemiosło, które wzbudza emocje

Dziś kontynuują tą samą tradycję jakości i perfekcji opartą na doskonałości i innowacyjności, przekazywaną przez pokolenia utalentowanych rzemieślników pasjonujących się swoją pracą. Dzięki współpracy rzemieślników i projektantów z dyrektorem artystycznym powstają modele tworzące ich kolekcje.

Rower w stylu vintage nad brzegiem rzeki.

Kolekcja rowerów dla paryskiego domu mody Louis Vuitton

Tak, dobrze przeczytaliście. Jedna z największych dum jest stworzenie kolekcji rowerów dla paryskiego domu mody Louis Vuitton. W kolekcji „Louis Vuitton Bikes” znalazły się dwa modele, pierwszy z klasyczną niską damską ramą, drugi to typowy model męski. Powstały one z zamiłowania obu tych marek do skórzanego rzemiosła i stolarki. Na każdym ze skórzanych elementów widzimy charakterystyczny monogram marki, co nie pozwala ich nie zauważyć.

Oba modele dostępne były w wielu wersjach kolorystycznych, w tym w odcieniach grafitu, żółci, czerwieni, niebieskiego i brązu. Ich cena zaczynała się od £20,200.

Zabytkowy rower Maison Tamboite Paris zaparkowany na brukowanym brzegu rzeki z mostem i budynkami w tle.
Markowy rower z wzorem Maison Tamboite Paris i Louis Vuitton na siodełku i ramie.

Gdzie serwisować?

Pewnie zastanawiacie się, dlaczego opowiadamy wam o tych ręcznie robionych rowerach z Paryża. Jak sami wiecie odpowiednie serwisowanie roweru jest podstawą jego długiego życia, ale i dostarczania przyjemności z jazdy. I tu wchodzimy my – dzięki nawiązanej współpracy, jako autoryzowany serwis Maison Tamboite Paris zapraszamy każdego posiadacza tych pięknych rowerów do jednego z naszych serwisów!

Kliknij aby ocenić ten wpis
[Suma: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *