Nasze punkty:   Warszawa Zdziechowskiego   Warszawa Skolimowska   Wrocław Polaka

Wyniki wyszukiwania

Niedługo naklejka z Syrenką i napisem „made in Warszawa” przestanie już być obowiązkowym wyposażeniem naszych rowerów. A wszystko dlatego, że zaczynają już one powstawać we Wrocławiu! Już od dłuższego czasu zacieśnialiśmy więzy z tamtejszym warsztatem i sklepem Bike Republic, aż doszło do Wielkiego Połączenia. W ten sposób powstała Antymateria Wrocław. W tym samym czasie zaczęliśmy też realizować z dawna obmyślany plan powrotu do systemu dwóch sklepów w Warszawie.

Czemu? Bo to naturalna kolej rzeczy. Przez ostatnie kilka sezonów rozwijaliśmy ofertę i optymalizując system tworzenia rowerów. Aby w pełni to wykorzystać i rozwijać firmę, nie możemy (a przynajmniej nie chcemy) być ograniczeni do jednej lokalizacji. Ekspansja była więc kwestią czasu

Antymateria Wrocław

Choć miejsce już istniało, doszliśmy do wniosku, że zasługuje na pełną przebudowę. Szczególnie że będą tam też sprzedawane i serwisowane rowery cargo marki URVIS – nowy projekt, który ma z Antymaterią sporo wspólnego. Bike Republic specjalizowało się w serwisach dla firm i ta usługa nadal pozostanie w ofercie, punkt jednak zyskał pełną infrastrukturę do budowy naszych pięknych stalowych rowerów. Warszawska załoga przeszkoliła też tamtejszych doświadczonych mechaników. Co dalej? Pozostało wykończyć detale i Antymateria Wrocław ruszy pełną parą, oferując lekkie rowery miejskie, gravele i paskowce w tym pięknym mieście! Oficjalnego otwarcia po zmianie profilu jeszcze nie było, ale serwis jak najbardziej działa. Wpadajcie na Benedykta Polaka 10/U4!

We Wrocławiu przeprowadzono konkretną przebudowę. W końcu Antymateria to nie zwykły sklep rowerowy, ale miejsce, gdzie razem z klientem tworzymy coś wyjątkowego.

Antymateria na Zdziechowskiego

Spełniło się nasze marzenie o stworzeniu własnego miejsca od podstaw. Na Mariana Zdziechowskiego 7/U4 pierwszy raz nie brakuje nam miejsca. Obszerny serwis (wreszcie jak trzeba na parterze) i przestronny sklep, w którym możemy prezentować nasze rowery tak, jak na to zasługują. Bez kompromisów i kombinacji, a wszystko projektowane przez architekta, a nie tylko radosną twórczość oraz metodę prób i błędów. Łatwiejsza będzie też obsługa kilku klientów naraz oraz organizacja wszelkiego rodzaju imprez. Zapraszamy już od przyszłego tygodnia!

Bez przepychania się w warsztacie!

A co ze Skolimowską?

Spokojnie, nigdzie nie uciekamy. Musieliśmy chwilowo zamknąć punkt i w trybie natychmiastowym migrować z główną siedzibą na Zdziechowskiego. Powodem była poważna awaria techniczna lokalu – miejsce jest wiekowe i w końcu coś musiało się skaszanić. Dajcie nam kilka tygodni na odnalezienie się w nowym miejscu i remont starego, a nasz dotychczasowy lokal wróci do gry.

Jest jakby luksusowo.

Co dalej? Kierunek jest jeden – budowa imperium i kolejne miasta. Ale zanim staniemy się globalną korporacją, a Antymateria Nowy Jork otworzy oddział na Times Square, minie zapewne jeszcze kilka lat.

Kliknij aby ocenić ten wpis
[Suma: 2 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *