Nasze punkty:   Warszawa Zdziechowskiego   Warszawa Skolimowska   Wrocław Polaka

Wyniki wyszukiwania

Rower w mieście to nie tylko styl czy moda. To przede wszystkim praktyczny i wygodny sposób poruszania się w aglomeracji. Dlatego rozmawiając o idei transportu rowerowego staramy się podkreślać przede wszystkim jego pragmatyczną stronę. W końcu to, że rower jest tani, zwinny a do tego ekologiczny jest bezsprzecznie ważniejsze od tego, czy ma ładny kolor i robi wrażenie przy barze nad Wisłą. W związku z tym staramy się dotrzeć do instytucji, które z pozoru z rowerem nie mają wiele wspólnego,aby pokazać jak świetnie może on dopełniać ich działalność. Współpracujemy między innymi z salonem samochodowym (Dom Volvo) i Nowym Teatrem. Mamy nadzieję, że najbliższy sezon będzie bogaty w kolejne owocne projekty i jesteśmy otwarci na wspólne projekty z ciekawymi warszawskimi firmami.

Dziś natomiast kilka słów o rowerach które stworzyliśmy dla pewnego niezwykłego hotelu.

Autor Rooms

Autor Rooms mieści się w przestrzeniach zabytkowego apartamentu, w pięknej kamienicy przy ul. Lwowskiej 17.

Rower Autor Rooms

Wnętrza zaprojektował niezależny architekt Mateusz Baumiller, a dopieścić je pomagają zaprzyjaźnieni twórcy. Oryginalnymi dziełami sztuki ozdobili AUTORA kuratorzy z Galerii Starter. Projektanci mody z ZuoCorp zaprojektowali dla AUTORA szlafroki, w łazienkach można znaleźć ekologiczne polskie kosmetyki Tołpa oraz nagrodzoną Red Dotem armaturę marki BISK. Zabytkowa tkanka architektoniczna w postaci sztukaterii, starych skrzypiących podłóg i patyny będzie stanowiła znakomitą i dyskretną otoczkę dla awangardowych prac. Każdy pokój jest inny, chociaż urządzony z tym samym smakiem. Za dizajnerskie meble i przedmioty odpowiadają: Beza Projekt, Maria Jeglińska, Comforty, Segiet Oniszh, Ultralight, Purpura i BISK. Założyciele będą nieprzerwanie starali się gromadzić w swoim hotelu dzieła najciekawszych polskich twórców i lokalne marki.

Autor Rooms pokój

Jeżeli gość szczególnie zakocha się w którymś z elementów wyposażenia umożliwimy mu jego zakup i skontaktujemy z twórcą odpowiedzialnym za dany projekt– mówią założyciele.

Hotelowe rowery

Rower Autor Rooms

Do wyposażenia hotelu dołączyły dwa rowery Antymaterii. Właściciele AUTORA zdecydowali się na klasyczny zestaw- model męski z wąską kierownicą oraz damkę zaprojektowaną pod kątem bardziej wyprostowanej pozycji. Oba rowery wyposażone są w prosty, niezawodny napęd jednobiegowy. Dodatkowo rower dla pań otrzymał dopasowane błotniki. Jeśli chodzi o kolory, wybór padł na stonowane, chłodne barwy ram uzupełnione brązowymi dodatkami, co doskonale koresponduje ze stylem apartamentów. Są idealnym uzupełnieniem oferty hotelu, pozwalając gościom swobodnie zwiedzać stolicę na własną rękę, zapewniając przy okazji sporo frajdy.

Mamastudio

Mamastudio załoga

Autor Rooms powstał z inicjatywy Mamastudio – znanej, warszawskiej pracowni zajmującej się tworzeniem komunikacji wizualnej marek. Pracownia od ponad dekady przewodzi na stołecznym rynku i wyznacza trendy w projektowaniu. Dowodem tego są krajowe i międzynarodowe publikacje oraz liczne nagrody. Studio słynie nie tylko ze świetnych projektów, ale także niesamowitej serdeczności, która obok pełnego profesjonalizmu sprawia, że klienci chcą do nich wracać. Dostrzegając tę wartość, wspólnicy postanowili spróbować czegoś nowego.

Naszym celem jest stworzenie nowej jakości na rynku noclegów w Warszawie. Chcemy wypełnić niszę pomiędzy tanimi hostelami i kwaterami prywatnymi a z drugiej strony sieciowymi i luksusowymi hotelami. AUTOR przyciąga ludzi poszukujących piękna, bezpretensjonalnej atmosfery i kontaktu z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Nasi goście są zainteresowani polską kulturą, sztuką i wzornictwem– przekonują gospodarze.

W tym sezonie rowery cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród gości, aktualnie zimują u nas w oczekiwaniu na przegląd przed kolejnym pracowitym rokiem. Mamy nadzieję, że kolejne inicjatywy tego typu pozwolą odwiedzającym nasze miasto na poznawanie go ze wspaniałej perspektywy- perspektywy rowerzysty.

 

Autor Rooms

Mamastudio

 

Zdjęcia: Basia Kuligowska i Przemek Nieciecki / PION Fotografia

Kliknij aby ocenić ten wpis
[Suma: 0 Średnia: 0]

Jedna odpowiedź do “Antymateria w hotelu- współpraca z Autor Rooms”

  1. Marta pisze:

    Ciekawe podsumowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *