Nasze punkty:   Warszawa Zdziechowskiego   Warszawa Skolimowska   Wrocław Polaka

Antymateria CD – rower paskowy w szybkim kolorze (XL – 59)

9 100,00  w tym VAT

Nasza nowa stalowa rama paskowa ubrana w sprawdzone komponenty. Ośmiobiegowa piasta Shimano Alfine, hydrauliczne hamulce i klasyczny kolor! Uniwersalny rower do zabawy i codziennych dojazdów, a nawet na wyprawy. A jeśli kiedyś Ci się znudzi (wątpimy w to), możesz go zupełnie przebudować i założyć dowolny osprzęt i napęd dzięki systemowi wymiennych haków ramy.

Tylko 1 na stanie!
  • Opis

    Czerwony jest najszybszy

    Rower na pasek to minimum obsługi, czystość i gładka jazda. Kilkunastokrotnie wytrzymalszy od łańcucha, nie wymaga smarowania i częstego napinania. Jeśli jednak Ci się znudzi, ten rower bez problemu możesz przerobić na jakikolwiek inny napęd (w tym szosowy). Tymczasem mamy tu do czynienia z bardzo uniwersalną maszyną. Sportowa sylwetka, pewne prowadzenie i duża zwrotność – ten rower na pasek to całe mnóstwo dobrej zabawy. Ośmiobiegowa piasta Shimano Alfine zapewnia szeroki zakres przełożeń potrzebny do jazdy w zróżnicowanym terenie, a o zatrzymywanie dbają hydrauliczne hamulce. Stalowa rama pochłania drgania, ale nie waży dużo dzięki cieniowanym rurkom. Dodajmy do tego jeszcze ręcznie plecione koła z szerokimi oponami, a otrzymujemy maszynę, która nie boi się niczego.

    W komplecie dorzucamy świetne japońskie pedały MKS oraz zapięcie ABUS 5700 uGrip umieszczone w wygodnym futerale na dole ramy. Idealny rower paskowy dla wysokiej osoby.

    Rower stworzony w jednym egzemplarzu – nie spotkasz takiego samego na ulicy. Zapraszamy do testów!

    Made in Warszawa!

    Dane techniczne

    • WAGA: 12,4 kg
    • RAMA: Antymateria AT/CD cieniowana stal, rozpinana pod pasek (XL – 59 cm)
    • WIDELEC: Antymateria karbonowy
    • STERY: Accent Hi-Air zintegrowane, taperowane
    • PIASTA PRZEDNIA: Shimano HB-TX505 32H center lock
    • PIASTA TYLNA: Shimano Alfine 8
    • OBRĘCZE: Antymateria szerokość wew. 19,5 mm, zew. 25 mm
    • OPONY: Continental Contact Urban 700x35c
    • SZPRYCHY: Pillar
    • SUPORT: Shimano BSA BB-RS500
    • KORBA: Shimano Alfine FC-S501 170mm
    • BLAT: Gates Carbon Drive 50T 130BCD
    • ZĘBATKA TYLNA: Gates Carbon Drive 22T
    • PASEK: Pasek klinowy Gates Carbon Drive 118T
    • SZTYCA: Antymateria Sport
    • SIODŁO: Antymateria skórzane
    • MOSTEK: PRO LT 100mm/31,8 +/-17
    • KIEROWNICA: PRO Koryak 780mm/31.8mm Wzn 8
    • GRIPY: Antymateria skórzane
    • MANETKA: Shimano Alfine SL-S7000-8
    • HAMULCE: Shimano MT200 hydrauliczne
    • TARCZE HAMULCOWE: Shimano SM-RT64 160mm
    • PEDAŁY: MKS UB-Lite – czarne
    • ZAPIĘCIE ABUS 5700 uGrip – czerwone.

    Geometria

    SMLXL
    Kąt główki ramy71°72°72.5°72.5°
    Kąt rury podsiodłowej74.5°73.5°73.5°72.5°
    Górna rura (mm)530560580605
    Rura podsiodłowa (mm)490540570600
    Chainstay (mm)435440440440
    Wysokość środka suportu względem osi (mm)71717171
    Główka ramy (mm)110150170195
    Wyprzedzenie widelca (mm)47474747
  • Opinie
    Kliknij aby ocenić ten wpis
    [Suma: 0 Średnia: 0]
  • Informacje o dostawie

    W przypadku rowerów preferujemy odbiór osobisty. Pomagamy wtedy w odpowiednim ustawieniu i podpowiadamy, jak dbać o jednoślad. Jeśli jednak chcesz, możemy go wysłać.

    • Kurier dla rowerów – 100 zł
      Kurier dla pozostałych produktów – 20 zł
    • Paczkomat dla pozostałych produktów – 15 zł
    • Odbiór osobisty – 0 zł
    • Rowery powyżej 10 000 – gratis
      Pozostałe powyżej 500 zł – gratis