Nasze punkty:   Warszawa Zdziechowskiego   Warszawa Skolimowska   Wrocław Polaka

Wyniki wyszukiwania

Służbowe rowery dla Warszawy

Zarząd Zieleni m.st. Warszawy to jednostka budżetowa, której zadaniem jest m.in. kompleksowe zarządzanie dużą częścią terenów zieleni i wód  w stolicy. Jest o co dbać, bo pewnie nie każdy warszawiak ma świadomość w jak zielonym mieście żyje. Zgodnie z rankingiem przygotowanym przez holenderski portal turystyczny TravelBird Warszawa znalazła się na wysokim 12 miejscu (na 50 badanych). W rankingu najbardziej zielonych miast. Statystycznie przypada na każdego mieszkańca niemal 110 m.kw. terenów zieleni).

Rower Antymateria dla Zatrządu Zieleni Warszawy

Dzięki uprzejmości ZZW (autor: M.Kaźmierczak)

Ekologia przede wszystkim

Ostatnie lata to szybki wzrost świadomości ekologicznej i zrozumienia, że z jednej strony zasoby jakie oferuje nam natura nie są niewyczerpywalne a z drugiej zaś to jak nam się żyje jest funkcją otoczenia w jakim przebywamy. Innymi słowy to co robi ZZW ma kapitalne znaczenie dla nasz wszystkich.

Bardzo cieszymy się, w związku z tym, że jako Antymateria mogliśmy wspomóc działania ZZW. W wyniki wygranego przetargu otrzymaliśmy zlecenie na montaż specjalnie zaprojektowanych (zielony kolor, oznaczenia, w tym oczywiście stylowa Syrenka) rowerów. Rowery będą wykorzystywane przez pracowników do codziennego przemieszczania się po mieście. Zdjęcia dzięki uprzejmości ZZW (autor: M. Kaźmierczak)

 

Rower Antymateria dla Zatządu Zieleni Warszawy

Rower Antymateria dla Zatządu Zieleni Warszawy

Rower Antymateria dla Zatządu Zieleni Warszawy

 

Kliknij aby ocenić ten wpis
[Suma: 2 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *