Nasze punkty:   Warszawa Zdziechowskiego   Warszawa Skolimowska   Wrocław Polaka

Wyniki wyszukiwania

Mimo, że informacje o naszym konkursie na rowerowy miejski przewodnik rowerowy opublikowaliśmy 1 kwietnia nie był to bynajmniej żart!  Mamy ogromną przyjemność przedstawić dziś jego wyniki. Dla tych którzy nie śledzą na bieżąco informacji na naszym blogu-konkurs kierowany był do studentów i wymagał napisania tekstu o zwiedzania danego miasta oczywiście na rowerze. Dlaczego podejmujemy takie działania? Nasze rowery i szerzej-to co robimy w Antymaterii-traktujemy odrobinę „misyjnie”. Po prostu uważamy, że rower to najlepszy środek transportu. Tak dla środowiska jak i dla nas samych. Dodatkowo chcieliśmy pokazać jak fajnie można poznawać i zwiedzać miasta siedząc na rowerowym siodełku. A kto może pokazać i opisać miasto lepiej niż osoba, która (mamy nadzieję!) regularnie przemierza je na rowerze?

Zgłoszenia na konkurs

Informację o konkursie staraliśmy się udostępniać możliwie szeroko starając się docierać do studenckich portali, serwisów internetowych szkół wyższych, forów, grup na FB dla osób zainteresowanych rowerami itp. itd.

W efekcie dostaliśmy 9 zgłoszeń. Czy to dużo? Oczywiście są konkursy, gdzie liczby zgłoszeń idą w tysiące, ale nasz wymagał naprawdę dużego zaangażowania. Jesteśmy w związku z tym więcej niż zadowoleni z takiej liczny zgłoszeń. Co ważniejsze jakość tekstów i zdjęć była naprawdę dobra. Wszystkie zgłoszenia spełniały także wszystkie wymagania formalne (długość, poruszane tematy, liczba zdjęć itp.

Po niezbyt długich wewnętrznych dyskusjach (wspomagała nas tabela z listą kryteriów i szkolą skalą ocen) udało się nam wyłonić zwycięzców.

Nagrodzeni

Pierwsze miejsce i nagrodę główną (rower na pasku) otrzymał Pan Mateusz Pławski. Już niedługo opublikujemy na naszym blogu tekst, ilustrowany przepięknymi zdjęciami Wrocławia. Będziecie mieli sami możliwość zweryfikowania naszej oceny.

Zaskoczył nas natomiast kolejny laureat, czyli Pan Filip Waroczyk, który choć nominalnie jest także z Wrocławia to zdecydował się napisać przewodnik po mieście (właściwie miejscu), które pewnie mało komu jest na dobrą sprawę znane. Przewodnik po Milczu otrzymał specjale wyróżnienie i znajdzie się na serwisie gazeta.pl. Poza jakością samego materiału urzekło nas to z jakim uczuciem pan Filip opisał bliskie mu okolice.

Tak jak wspominaliśmy, wszystkie teksty jakie otrzymaliśmy były na dobrym, wyrównanym poziomie. W dwóch przypadkach (gdzie pokrywały się miasta) mieliśmy dużą trudność by wybrać wyróżnione prace. Osoby, które zostały finalnie wybrane to w kolejności alfabetycznej (wraz ze wskazaniem miasta, które stało się kanwą przewodnika:

  • Magdalena Mróz (POZNAŃ)
  • Artur Pytliński (ELBLĄG)
  • Bartosz Szczepaniak (GDAŃSK)
  • Jakub Wierzba (SZCZECIN)
  • Dorota Woźniak (GNIEZNO)

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie. Poza nagrodą główną wszyscy wyróżnienie otrzymali:

  • Zestawy naszych (i jednego z naszych partnerów) firmowych upominków: m.in. bidony, kubki, kominy
  • Akcesoria rowerowe (zapięcia, lampki, itp.)

W trakcie najbliższych tygodni poszczególne teksty będziemy zamieszczać na naszym firmowym blogu. Jeśli jesteście ich ciekawi nie zapomnijcie się zapisać na nasz newsletter!

Nie mówiliśmy tego oficjalnie, ale wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie mogą też liczyć na super specjalne ceny na nasze rowery!

Kategorie: Blog Rower w mieście
Tagi: konkurs
Kliknij aby ocenić ten wpis
[Suma: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *