Nasze punkty:   Warszawa Zdziechowskiego   Warszawa Skolimowska   Wrocław Polaka

Wyniki wyszukiwania

Biurower, czyli nasz pomysł na ruch pod dachem

Naszą misją, być może nie dość ambitną, jest dostarczanie ładnych, lekkich rowerów do jazdy miejskiej. Ale nie zamykamy się na nawet najbardziej nieoczywiste potrzeby naszych klientów. Bo co zrobić, kiedy przychodzi zapytanie odnośnie wyprodukowania 6 (miejskich w wyglądzie, ale wyjątkowo stacjonarnych w budowie) rowerów, które połączone na stałe z trenażerami mają stanowić wyposażenie biura? Trzeba działać! Biurower to zamówienie nietypowy rower, ale wbrew pozorom nie tak daleki od naszych mieszczuchów.

Biurowy rower, czyli Biurower

W ten sposób, we współpracy z 2mdesign.pl zrealizowaliśmy koncepcję pracowni TRZOP Architekci dla firmy SAGE – jedyny w swoim rodzaju zestaw biurowerowy. I to w czasie krótszym niż 3 tygodnie od pierwszego spotkania do dostarczenia gotowej instalacji. Założenie tego przedsięwzięcia wpisuje się w zdrowe trendy – pracownicy mogą poruszać nie tylko głową, ale także nogami. A to zwiększa przepływ krwi w tym pierwszym organie, a przy okazji wprowadza w obieg większą dawkę endorfin. Ale to nie wszystko, bo pomagamy ocalić także planetę! Siedząc i rozwiązując krytyczne biznesowe problemy, użytkownicy pedałują nie tylko dla własnej przyjemności – produkują także jak najbardziej zieloną energię elektryczną. Energię, którą od razu mogą wykorzystać do ładowania swoich komórek lub przenośnych komputerów.

Nie tylko do biura

Choć nasze biurowery powstały z myślą o wykorzystaniu w miejscach pracy, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić je w domu. Będą nie tylko niecodziennym dodatkiem, ale przede wszystkim użytecznym meblem. Poranna kawka na rowerze? Polecamy!

rower w biurze
rower w biurze
rower w biurze

Kliknij aby ocenić ten wpis
[Suma: 0 Średnia: 0]

3 odpowiedzi na “Najbardziej miejski rower czyli… BIUROWER”

 1. Monika pisze:

  Witam,
  jaki jest koszt takiego roweru do biura? (jak na obrazku powyżej?)
  pozdrawiam,

  • Janusz Żebrowski pisze:

   Cena zależy od kilku czynników a przede wszystkim od wielkości zamówienia i dokładnej specyfikacji. Dla orientacji-cena samego roweru to od ok. 1400 do 2000zł (netto). Do tego dochodzi cena trenażera i osprzęt elektryczny (w opcji z ładowaniem). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!

 2. Monika pisze:

  Witam,
  jaki jest koszt takiego roweru do biura? (jak na obrazku powyżej?)
  pozdrawiam,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *