Nasze punkty:   Warszawa Zdziechowskiego   Warszawa Skolimowska   Wrocław Polaka

Wyniki wyszukiwania

Sen o rowerze

Sny są ważnym elementem życia i w nich odbijają się nasze pragnienia, obawy, nadzieje i lęki. Interpretacja jazdy rowerem w śnie może być ciekawa, gdyż dowiesz się czegoś o sobie, więc tego wątku nie warto trywializować. Nie traktuj go jednak zbyt poważnie, by złe zrozumienie tego odmiennego stanu świadomości nie zablokowało Twoich rowerowych planów. Sen o rowerze to niezależnie od fabuły znak, że dwa kółka są Ci bliskie 🙂

Co oznacza sen o rowerze?

Możliwość interpretacji snu z rowerem jest nieskończona, dlatego ważny jest jego kontekst. Czy śniłeś o wygranej w zawodach? A może doświadczyłeś groźnej sytuacji na drodze, a sen pokazuje tak naprawdę, czego się boisz? Podejście to tego tematu powinno być racjonalne, ale analiza, jaką daje sennik, sprawia, że łatwiej zrozumiesz co tak naprawdę w Twojej głowie siedzi. Rower odkąd powstał, kojarzy się ludziom z wolnością. Możesz przecież jechać gdziekolwiek, nie ograniczają Cię korki samochodowe, czy dystans. To także szanse na odkrywanie nowych terenów nawet w mieście, w którym żyjesz od 30 lat. Jazda rowerem oznacza także niezależność i dojrzałość w podejmowaniu decyzji, które na drodze przekładają się realnie na Twoje bezpieczeństwo. Sennik rower to także odejście od utartych schematów postępowania i wytyczanie nowych celów.

Znaczenie jazdy rowerem we śnie może być różne, wszystko zależy od detali. Rower jest często symbolem dążenia do jakiegoś celu, więc być może masz wielkie plany, których powodzenia realizacji się obawiasz. Poprawne znaczenie jazdy rowerem we śnie będzie wtedy, gdy poczujesz, że zrozumiałeś jej głębszy sens. Po przebudzeniu zastanawiając się nad tym, co nocą działo się w Twojej głowie, być może doznasz oświecenia i łatwiej podejmiesz kluczowe decyzje. Sen rowerowy to rzecz, nad którą na pewno warto się zastanowić, by zgłębić siebie i nabrać dystansu do otaczającej rzeczywistości. Na to niestety nie zawsze jest czas i siła, szczególnie podczas codziennego zgiełku.

Sennik rower

A może przyśni Ci się Twój wymarzony rower?

Dosyć popularny sen o rowerze dotyczy samej podróży z nim związanej. Oznaczać to może na przykład konieczność oddzielenia spraw prywatnych od zawodowych poprzez nabranie niezależności, której rower jest przecież symbolem. Jazda rowerem we śnie to często także zapowiedź nadchodzących zmian, które na jawie pozostają nieuświadomione. Jest to także informacja o potrzebie przewartościowania swojego życia, tak by zyskać na wolności i swobodzie działania we wszystkich jego dziedzinach. Sen symbolizuje także głęboką potrzebę zmierzenia się z sobą samym. Jazda na rowerze we śnie jest odbiciem tej codziennej, gdy pokonujesz swoje ograniczenia i podejmujesz znaczny wysiłek fizyczny.

Jechać rowerem w trakcie snu – wolno czy szybko?

Jeżeli przyśniło Ci się, że Twoja jazda jest raczej wolna, to dużo mówi o Tobie. Pokazuje to, że do życia masz raczej stosunek nieśpieszny, zdystansowany i racjonalny. W decyzjach kierujesz się rozsądkiem i analizą oraz mierzysz siły na zamiary. Jednak taki sen o rowerze może także wskazywać na obawę przed podejmowaniem zdecydowanych i spontanicznych decyzji. Głębsze zrozumienie tego problemu nastąpi tylko wtedy, gdy szczerze przeanalizujesz sennik rower a własne ja. Jechać rowerem w trakcie snu szybkim tempem dotyczy osób, które są żądne nowych wyzwań i z pewnością stawią im czoła. Może być to informacja o tym, że podświadomie czujesz nadchodzące trudy, ale i siłę, by podjąć się walki o siebie.

Sen o kradzieży roweru

Taki sen ma znamiona lękowe, co oznacza, że w Twoim życiu dzieje się coś, co wzbudza obawy. Może to dotyczyć lęku przed utratą pracy, miłości lub pieniędzy. Nie chodzi oczywiście, by taki sen interpretować dosłownie, ale jego wyraźnie negatywny charakterze pozwoli rozgryźć trapiące Cię problemy. Umysł wysyłając sygnały podświadome w trakcie snu, daje informację, że musisz zachować czujność i zacząć głębiej analizować zdarzenie dziejące się wokół. Osoby mające problem z zaufaniem mogą doświadczyć tego marzenia sennego, co ma często odbicie w rzeczywistości. Być może ktoś w pracy lub życiowy partner zrobili coś, co wzbudziło Twoje obawy na temat wiedzy o nich.

Sen o rowerze – dlaczego warto o tym myśleć?

Dosłowna interpretacja snów ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co horoskopy losowo drukowane w gazetach, czyli nic. Chodzi o to, by do tego tematu podejść analitycznie. Budzisz się, sen był trudny, skradziono Ci rower, co to oznacza? By zrozumieć tą kwestię, porównaj ze swoim snem zdarzenia z życia codziennego. Dotyczy to także tych snów, gdzie na rowerze odnosisz sukcesy, jedziesz we mgle lub bijesz rekordy prędkości. Rower jest jedynie symbolem prowadzącym do lepszego zrozumienia swoich stanów, więc raczej traktuj to jako grę intelektualną, a nie przepowiednię, która się spełni.

Tekst: Marcin Denisiuk

Kliknij aby ocenić ten wpis
[Suma: 2 Średnia: 5]

4 odpowiedzi na “Jazda na rowerze – sennik”

 1. Eoa pisze:

  Śniło mi się że jechałam na małym żółtym rowerki i ten rowerek wypadł z toru.

 2. Andrii pisze:

  żółty rower – pragniesz powrócić do czasów dzieciństwa i nie martwić się o swoją egzystencję

 3. Skanar pisze:

  We śnie jadę na rowerze w mieście za mama(na jawie już nie żyje) , która również jedzie na rowerze razem z moim synem. Jadą dość szybko i gubię ich za zakrętem. Zatrzymuję się przy sklepach i ich szukam. Dzwonię do męża, który jest poza miast z moim ojcem i bratem. Budzę się.

 4. Kornel pisze:

  Szukam ukradzionego roweru, w mieście rodzinnym, przez dalszego znajomego, przemierzając wiejskie chałupy, podwórka, wraz z znajomym ze szkoły. Sen już ciągnie się od 2 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *