Nasze punkty:   Warszawa Zdziechowskiego   Warszawa Skolimowska   Wrocław Polaka

Wyniki wyszukiwania

Rower na raty schemat procesu

Myślisz, że OLX i Allegro to najlepszy pomysł na dostępny cenowo rower? Niekoniecznie! U nas możesz liczyć na 2 letnią gwarancję i wysoką jakość. A płatność rozłożymy na wygodne raty. Nie współpracujemy z żadnym bankiem, czy innym pośrednikiem finansowym, także zasady mamy proste a cały proces nie zajmie dużo więcej czasu niż gdy płacisz od razu. Pamiętaj, że nie w tym żadnego haczyka. Żadnych ukrytych opłat, prowizji czy innych dziwnych opłat. Zobacz sam:

 1. Wybierz z gotowych rowerów lub zamów rower według własnego pomysłu
 2. Pokaż, że TY to ty:
  1. Jesteś na FB/Instagram/Linkedin (konto min 1 rok) – prosimy udostępnij (FB/Linkedin) dowolny wpis z bloga antymateria.com lub polub nasz post (Instagram)
  2. Pokaż dowód tożsamości ze zdjęciem (dowód/paszport/legitymacja/prawo jazdy)
 3. Podpisz umowę – wzór poniżej

Ile kosztuje rower na raty w Antymaterii?

Tyle samo co bez rat. Inaczej mówiąc nie pobieramy żadnego dodatkowego oprocentowania, nie ma prowizji ani dodatkowych opłat (no, chyba, że się spóźniasz ze spłatą – to co innego, spójrz na konsekwencje opisane szczegółowo w umowie).

W kontekście kosztów zakupu warto wspomnieć, że możemy zaoszczędzić ponad 40% ceny detalicznej jeśli rower kupujemy „na firmę”. Wszystkie szczegóły w naszym wpisie na blogu, dedykowanym sprawom podatkowym, związamym z zakupem roweru.

Rower na raty ale jakie te raty?

Jeżeli rower kosztuje do 2 tyś zł – płacisz 1/3 od razu a pozostałe 2/3 w równych ratach na koniec kolejnego miesiąca po zakupie i na koniec jeszcze następnego miesiąca. Przykładowo, jeśli cena zakupu to 1800 (tak się ładnie dzieli na 3:)) a rower odbierasz w połowie lutego to płacisz 600 od razu, 600 na koniec marca i 600 na koniec kwietnia. Jeśli rower kosztuje ponad 2 tyś to raty mogą być aż 4 (czyli ¼ od razu i kolejne 3 raty na koniec kolejnych 3 miesięcy). Czy do ceny roweru możemy doliczyć akcesoria typu zabezpieczenia czy oświetlenie? Oczywiście, że tak!

Wzór umowy – dokument w formacie Microsoft Word–> Antymateria_umowa_sprzedazy_ratalna

Wzór umowy – dokument w formacie PDF –> Antymateria_umowa_sprzedazy_ratalna

Jeśli zależy ci na czasie to wydrukuj 2 egzemplarze w domu i przenieś z wypełnionymi danymi osobowymi!

Dlaczego nie OLX i Allegro?

Poza sprzedażą naszych własnych modeli rowerów naprawiamy i serwisujemy rowery wszystkich marek. Prawie wszystkich, bo zdarza się nam odmówić pomocy właśnie przy rowerach kupowanych za pośrednictwem Allegro i OLX. Dzieje się tak z przynajmniej dwóch powodów. Kluczową sprawą by jazda na naszym jednośladzie sprawiała nam przyjemność jest by był dobrany do naszego wzrostu i budowy ciała. Potrzebujesz inspiracji? Spojrzyj na nasze indywidualnie zaprojektowane rowery lub sprawdź standardowe konfiguracje.

Jeśli kupiłaś lub kupiłeś rower skuszona(y) przede wszystkim ceną to nie zdziw się, że zmiana kierownicy czy regulacja siodełka nie pomoże by uzyskać wygodną sylwetkę. Drugą sprawą jest stan takich rowerów. Na prawdę czasem trafiają do nas konstrukcje, które wyglądają tak jakby pamiętały wojnę. Szczególnie dużo „trupów” ściągane jest do nas z Holandii. Takie rowery nie dość, że są ciężkie i mają dość prymitywną konstrukcję to jeszcze trzymane lata na dworze często nie nadają się czasem do przywrócenia do życia.

Ostatnią kwestią jest sprawa legalności źródła. Pewnie, że na wspomnianych platformach jest wiele renomowanych sprzedawców. Ale niestety tzw „okazje” to czasem rowery, które zniknęły komuś sprzed domu w Amsterdamie czy Berlinie. Czy tylko straszymy by zapewnić sobie sprzedaż? Cóż, byliśmy sami świadkami nieprzyjemnych historii z rowerami, które trafiały do nas na serwis a miały (niestety) wcześniejszych właścicieli, którzy o nich jeszcze nie zapomnieli…

Kliknij aby ocenić ten wpis
[Suma: 0 Średnia: 0]

4 odpowiedzi na “Rower na raty! Odpuść sobie Allegro i OLX!”

 1. Kacper pisze:

  Dzięki! Takich informacji szukałem. Dobrze się czyta.

 2. krawer pisze:

  Ślinię się od dwu lat do waszej ramy Cr-Mo z karbonowym widelcem ale mam rodzinę, W międzyczasie kupiłem na allegro 2 rowery marki canyon ale szwajcarkiej marki canyon / przedsiębiorstwo nazywało się lizard obecnie cylan i tak przemianowali rowery. Za jeden rower dałem w ciemno 1800 pln , full waga 13,5 kg serwis 350 pln , za drugi dla zony 2200 pln serwis 900 pln , dla córki 1200 sam zrobiłem serwis . Dodatkowo grawela white ale to olx za 2200. Zawsze podpisywałem umowę. U was jedna maszynka jaką bym chciał to wydatek 8000 pln. Ja tyle zapłaciłem z serwisami za 4 rowery i dzielnie służą. Wszystkie rowery „canyon” sa mniej więcej z 2006 roku tylko white sjest z 2016 roku. Nie macie racji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *