Antymateria CD – paskowy single speed (L – 56)

7 300,00  w tym VAT

Radykalnie prosty i niezawodny rower. Bezobsługowy napęd paskowy bez biegów, a do tego hydrauliczne hamulce Shimano. A jeśli kiedyś Ci się znudzi (wątpimy w to), możesz go zupełnie przebudować i założyć dowolny osprzęt i napęd dzięki systemowi wymiennych haków ramy.

Tylko 1 na stanie!
  • Opis

    Minimum części, minimum obsługi

    Maksimum zabawy. Napęd paskowy bez biegów to czysta radość z jazdy i siła prostoty. To także minimalne koszty utrzymania i serwisu. Tu nie ma się co zużywać! No i tej kolor – nie przegapisz go wśród innych rowerów.

    Rower na pasek to minimum obsługi, czystość i gładka jazda. Kilkunastokrotnie wytrzymalszy od łańcucha, nie wymaga smarowania i częstego napinania. Jeśli jednak Ci się znudzi, ten rower bez problemu możesz przerobić na jakikolwiek inny napęd (w tym szosowy). Tymczasem mamy tu do czynienia z bardzo uniwersalną maszyną. Sportowa sylwetka, pewne prowadzenie i duża zwrotność – ten rower na pasek to całe mnóstwo dobrej zabawy. Stalowa rama pochłania drgania, ale nie waży dużo dzięki cieniowanym rurkom. Dodajmy do tego jeszcze ręcznie plecione koła z szerokimi oponami, a otrzymujemy maszynę, która nie boi się niczego. Do tego pełne błotniki SKS i otrzymujemy rower idealny na każde warunki.

    Rower stworzony w jednym egzemplarzu – nie spotkasz takiego samego na ulicy. Zapraszamy do testów!

    Made in Warszawa!

    Dane techniczne

    • WAGA: 11 kg
    • RAMA: Antymateria AT/CD cieniowana stal, rozpinana pod pasek (L – 56 cm)
    • WIDELEC: Antymateria stalowy
    • STERY: Accent Hi-Air zintegrowane, taperowane
    • PIASTA PRZEDNIA: Novatec NT-D791SB QR 32h tarcza 6 śrub 32H
    • PIASTA TYLNA: bmx formuła DC-52 32H
    • OBRĘCZE: Alexrims MD19 29″ 32H
    • OPONY: Continental Contact Speed 700x35c
    • SZPRYCHY: Pillar
    • SUPORT: Shimano BSA BB-RS500
    • KORBA: Shimano Alfine FC-S501 170mm
    • BLAT: Gates Carbon Drive 50T 130BCD
    • ZĘBATKA TYLNA: Gates Carbon Drive 22T
    • PASEK: Pasek klinowy Gates Carbon Drive 118T
    • SZTYCA: Antymateria Sport
    • SIODŁO: PRO Griffon Gel czarne 142mm AF
    • MOSTEK: PRO PLT 110mm/31,8 +/-10
    • KIEROWNICA: PRO Koryak 780mm/31.8mm Wznios 8 mm
    • GRIPY: Dartmoor Evolution
    • HAMULCE: Shimano MT200 hydrauliczne
    • TARCZE HAMULCOWE: Shimano SM-RT66 160mm

    Geometria

    SMLXL
    Kąt główki ramy71°72°72.5°72.5°
    Kąt rury podsiodłowej74.5°73.5°73.5°72.5°
    Górna rura (mm)530560580605
    Rura podsiodłowa (mm)490540570600
    Chainstay (mm)435440440440
    Wysokość środka suportu względem osi (mm)71717171
    Główka ramy (mm)110150170195
    Wyprzedzenie widelca (mm)47474747
  • Opinie
    Kliknij aby ocenić ten wpis
    [Suma: 0 Średnia: 0]
  • Informacje o dostawie

    W przypadku rowerów preferujemy odbiór osobisty. Pomagamy wtedy w odpowiednim ustawieniu i podpowiadamy, jak dbać o jednoślad. Jeśli jednak chcesz, możemy go wysłać.

    • Kurier dla rowerów – 100 zł
      Kurier dla pozostałych produktów – 20 zł
    • Paczkomat dla pozostałych produktów – 15 zł
    • Odbiór osobisty – 0 zł
    • Rowery powyżej 10 000 – gratis
      Pozostałe powyżej 500 zł – gratis