Nasze punkty:   Warszawa Zdziechowskiego   Warszawa Skolimowska   Wrocław Polaka

Wyniki wyszukiwania

Podstawowa różnica to ramy. Sami opracowujemy geometrię pod kątem zastosowania roweru przez użytkownika. Przeprowadzamy testy na egzemplarzach przedprodukcyjnych i konsultujemy się z klientami. Priorytetem są dla nas niska masa i duża wytrzymałość. Wielu producentów używa stalowych ram z ciężkich, niecieniowanych rurek lub stali HI-TEN, co powoduje, że rower tylko wygląda na lekki.

Drugą elementarną sprawą są koła. Unikamy tak lubianych przez wiele firm ciężkich obręczy na wysokim stożku. Preferujemy bardziej eleganckie niższe modele o lepszej jakości. Koła zaplatamy ręcznie w naszym warsztacie, dzięki czemu możemy mieć pewność, że każde z nich zostało stworzone z najwyższą dbałością i sprawdzone.

Chcemy, aby nasze rowery dostępne były w przystępnych cenach, można je u nas dostać już od 3500 zł. Poniżej tej ceny musielibyśmy zrezygnować z rozsądnej jakości i Waszego bezpieczeństwa. Dlatego jeśli Twój budżet na to nie pozwala, proponujemy sprzedaż ratalną. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Kategorie:
Tagi:
Kliknij aby ocenić ten wpis
[Suma: 0 Średnia: 0]